Page views: 4048

Visitors: 3297

Rafał biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (d. Fundacja Dzieci Niczyje)

25 września pobiegnę w 38. PZU Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Naszym zadaniem (nas dorosłych) jest dawać dzieciom siłę! Tu tak naprawdę nie chodzi o to w czym pobiegnę... Raczej o to w jakim celu to robimy. Powiem Wam, że biegnąc Półmaraton Warszawski w różowej spódniczce, to uśmiechy kibicujących dzieci i ich brawa dawały mi siłę. To dzięki nim udało mi się zadebiutować z czasem poniżej 2h. Wielu z nas - rodziców wie, że to nasze dzieci dają nam POWER do działania każdego dnia. Tym razem my pomóżmy dać siłę dzieciom, tym które nie mają w życiu kolorowo. Myslę, że z powodu powagi działań fundacji, na rzecz której pobiegnę, zrezygnuję ze śmiesznych przebieranek, które bawią dorosłych... To musi być zabawne również dla maluchów:) Kochani!!! Znacie DZWONECZKA? Oto jak będę wyglądał gdy uzbieramy 2500,00PLN Przebiegnę 42,2km w zielonym stroju wróżki ze skrzydełkami!!! Nawet nogi wydepiluję!!! Na różowo też było śmiesznie ;P Pamiętajcie, że każdy z Was może pomóc - wystarczy 1zł, 2zł, 5zł - tyle ile możecie... ...wszystko dla dzieci!!! Pozdrawiam!!! Pomagajcie :)
Rafał has already collected :
2 867
Race kit
My target : 2 500 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »