Page views: 1923

Visitors: 1831

Patrycja biegnie dla WWF Polska

25 września pobiegnę w 38. PZU Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Biorąc pod uwagę, że mój mąż nie ma zbytnio wpływu na moje treningi i starty, pozwoliłam mu wybrać co takiego będę wspierać moimi kilometrami :) Jako Smoczyca, jedyny mi znany przedstawiciel mojego gatunku, pomogę WWF, oczywiście dzięki Twojej pomocy!

My challenge

Moi Drodzy, bardzo ambitny mój cel jest, dlatego też liczę na Waszą pomoc! Zastanawiałam się, jak mogłabym zachęcić Was do przekazania pieniędzy na wybraną przeze mnie organizację. Pobiec w moim smoczym wdzianku? Kuszące... ale nikt by chyba nie chciał smażonej Smoczycy na mecie.. to niehumanitarne by było. Myślę jednak, że coś smoczego uda mi się na start wykminić i jak przystało na PsychoPatkę postaram się czymś zaskoczyć ;) Możecie liczyć na ogromne starania z mojej strony na kolejną życiówkę, a ona na tym etapie do najłatwiejszy nie należy. Mam nadzieję, że mogę na Was liczyć i będziecie ogromnym wsparciem i motywacją dla mnie! Będzie ogień! Z góry dziękuję, Soon-to-be królowa maratonów Smoczyca
Patrycja has already collected :
360
Race kit
My target : 1 222 zł

WWF Poland

WWF is the world's leading, independent conservation organization. WWF focuses not only on species conservation of the largest Polish carnivores – the wolf, lynx, and brown bear, Baltic mammals, grey seal and harbour porpoise, but also on protecting their natural habitat. WWF Poland promotes sustainable fishery and agriculture, and educates society regarding the harmful effects of climate change and interference in rivers and seas' ecosystems. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »