Page views: 3666

Visitors: 3264

Ilona biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

25 września pobiegnę w 38. PZU Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Ci co mnie już trochę znają wiedza ze od ok 2 lat zbieram się do przebiegnięcia mojego pierwszego maratonu, ale jak to w życiu bywa zbieram się zbieram i zebrać nie mogę. W ostatnich dniach wróciła mi myśl żeby zaangażować się w pomoc fundacji Rak'n'Roll. Przeglądam ich stronę i widzę opcję Biegam Dobrze i od razu sobie pomyślałam że to jest to!!! Mogę pomóc i dodatkowo mam najlepszą motywację na świecie. Nie zostało mi nic innego jak się zarejestrować i przebiec najlepiej jak mogę. Moim zdaniem nie ma nic ważniejszego niż drugi człowiek i możliwość żeby komuś pomóc i zmienić jego życie choć troszkę na lepsze i pokazać że są ludzie dla których los innych nie jest obojętny. Liczę na Was :)

My challenge

jako moje dodatkowe wyzwanie deklaruję że za każde 10 pln ponad kwotę 300 pln po dobiegnięciu do mety zrobię 1 burpee :) dodaje link pokazujący ćwiczenie :) https://www.youtube.com/watch?v=c_Dq_NCzj8M
Ilona has already collected :
565
Race kit
My target : 1 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »