Page views: 171

Visitors: 166

Magdalena biegnie dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

W 1924 odbył się pierwszy bieg na dystansie maratonu w Polsce! 100 lat to niebywała rocznica, a że bieganie to niejako mój sposób na życie, więc chcę zadebiutować na tym dystansie właśnie w tym roku. Będzie to zapewne wyjątkowy bieg pełen emocji i zmagań. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem, tak więc na ten bieg wybrałam ścieżkę charytatywną i prowadzę zbiórkę na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Razem pomóżmy dzieciom chorym na raka w walce o życie. Gorąco zachęcam do wsparcia.

My challenge

29 września 2024 r. pobiegnę w 46. Nationale-Nederlanden Maratonie Warszawskim. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy.
Magdalena has already collected :
200
Race kit
My target : 1 924 zł

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »