Page views: 3244

Visitors: 2809

Bartek biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę - BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!

WERSJA BARDZO KRÓTKA :-D
Zbieram pieniądze dla dzieci z Fundacji Dzieci Niczyje.
Jeśli uzbieram ich dużo, zrobię z siebie głupka, a może nawet ogolę głowę na łyso! Będzie śmiesznie.
Każda wpłata się liczy, nawet 1 ZŁ.
Bardzo na Ciebie liczę. Dziękuję.WERSJA ROZBUDOWANA
25 września pobiegnę w 38. PZU Maratonie Warszawskim. Od dłuższego czasu staram się łączyć moją pasję (bieganie) z dobrymi uczynkami (zbiórka charytatywna). Po raz kolejny chciałbym w ramach mojego startu wesprzeć Fundację Dzieci Niczyje (www.fdn.pl). Do tej pory, dzięki Waszej hojności, tylko na rzecz w/w fundacji, zebraliśmy ponad 1400 PLN! Dziękuję! Będę bardzo wdzięczny jeśli i tym razem mi pomożecie.
Nie zależy mi na słowach otuchy, like’ach, czy udostępnieniach mojej akcji. Chcę pieniędzy! Góry pieniędzy! Nie dla mnie, ale dla dzieci - potrzebujących, bezbronnych i często pozostawionych samym sobie...
Wpłata nie musi być duża. Wystarczy 1, 5, 10 złotych. Nie bądź obojętny! Niech to będzie Twój dobry uczynek. Pamiętaj – dobro zawsze wraca do człowieka.

PROSZĘ! NIE OPUSZCZAJ TEJ STRONY BEZ WPŁACENIA CHOCIAŻ 1 PLN!

Ty będziesz miał dobry uczynek, Fundacja środki do pomocy dzieciom, a ja hiper-motywację do treningów!
Poza dobrym uczynkiem, możesz też mieć niezły ubaw – szczegóły poniżej :-)

My challenge

Aby zmotywować Was do hojnych wpłat, a mnie do regularnych i ciężkich treningów, niniejszym deklaruję, że jeśli uzbieram: --> 400.00 PLN, przebiegnę maraton w misternie zaplecionym warkoczu na brodzie, uwieńczonym gustowną różową kokardą! --> 550.00 PLN, dodatkowo przebiegnę maraton w różowej spódniczce baletnicy! --> 700.00 PLN, dodatkowo przebiegnę maraton we fryzurze a la Pippi Langstrumpf (dwa kucyki/warkocze po przeciwległych stronach głowy, każdy z różową kokardą)! --> 800.00 PLN, dodatkowo przebiegnę maraton w przypiętych do pleców, różowych skrzydłach wróżki! --> 900.00 PLN, dodatkowo, o ile nie osiągnę czasu lepszego niż 03:51:00 (mój dotychczasowy rekord życiowy to 04:00:40), zgolę moją brodę i wąsy NA ZERO! (ostatni raz nie miałem brody w 2012r…) --> 1200.00 PLN, dodatkowo, o ile nie osiągnę czasu lepszego niż 03:51:00, zgolę moją całą głowę NA ZERO! --> 2000.00 PLN, dodatkowo, o ile nie osiągnę czasu lepszego niż 03:40:30, zgolę moją brodę i wąsy NA ZERO! --> 3500.00 PLN, dodatkowo, o ile nie osiągnę czasu lepszego niż 03:40:30, zgolę moją całą głowę NA ZERO! --> 5000.00 PLN, niezależnie od osiągniętego końcowego czasu, jeszcze przed maratonem, zgolę moją brodę i wąsy NA ZERO! --> 7500.00 PLN, niezależnie od osiągniętego końcowego czasu, zaraz po maratonie (trasę muszę przebiec we fryzurze Pippi), zgolę moją całą głowę NA ZERO!
Bartosz Wojciech has already collected :
1 201,11
Race kit
My target : 900 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »