Page views: 1256

Visitors: 1214

Karol biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

25 września pobiegnę w 38. PZU Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Miałem okazję zapoznać się z problemami ludzi z autyzmem czy, szerzej, ze schorzeniami ze spektrum autyzmu. Wiem, że pomoc jest im potrzebna, ale wiem też, że może ona przynieść realne efekty - sprawić, że ludziom dotkniętym autyzmem będzie się lepiej żyło w "naszym normalnym" świecie.
Poznałem ludzi z Fundacji. Są bardzo pozytywnymi ludźmi, którzy poświęcają bardzo dużo wysiłku by pomóc innym. Wpłacając pieniądze na tę zbiórkę sprawimy, że będą mogli pomagać w sposób w jaki sobie wymarzyli.


Na zdjęciu obok moja koszulka i numer startowy z poprzedniego Maratonu Warszawskiego. Mam nadzieję, że będę miał okazję jeszcze raz pobiec w tej koszulce - już z nowym numerem
Karol has already collected :
320
Race kit

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »