Page views: 7292

Visitors: 5247

Łukasz biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

W dniu 25 września pobiegnę w 38. PZU Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Ci wszyscy, którzy mnie nieco lepiej znają wiedzą, że rak nieźle zamieszał w mojej rodzinie. Niektóre bitwy przegraliśmy, a w innych ciągle walczymy. Gdy w bitwie nie chodzi już o zdrowie na pierwszy plan wychodzi godność. Biegnę dla fundacji, która o taką właśnie sprawę walczy. Może to mało dyplomatyczne, ale fundacja Rak'n'Roll zbiera m.in. na peruki i nowe cycki. Urzekło mnie to, że w tak prosty sposób można wyrazić wielką wspaniałą ideę pomocy w akcji o szacunek i godność. Chcę im pomóc i proszę w ich imieniu o wsparcie.

My challenge

Imię i nazwisko każdego z darczyńców umieszczę na koszulce, w której pobiegnę - to zobowiązanie, które bez względu na kwotę wykonam z przyjemnością. Na prośbę przyjaciół z FA założę różowe skarpetki biegowe, a na prośbę Chóru Politechniki Opolskiej na mecie zaśpiewam Siyhamba! Ze względu na fakt, że znalazłem się na 1 miejscu w rankingu ogólnopolskim ogoliłem głowę na łyso. Teraz czekam na możliwość umieszczenia na niej tatuażu najbardziej szczodrego darczyńcy. Chyba, że chcesz nim być TY?! Do przebicia zaledwie 709,39 zł.
Łukasz has already collected :
5 555
Race kit
My target : 5 555 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »