Page views: 2314

Visitors: 2154

Patrycja P. biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

Kochani! Prawie 2 miesiące temu w dniu urodzin w każdych wyjątkowych i pięknych życzeniach od Was (za które przeogromnie dziękuję!) przewijało się SPEŁNIANIE MARZEŃ...otóż 25 września POBIEGNĘ!!!! w 38. PZU Maratonie Warszawskim i dzięki temu spełnię jedno z nich :) Chciałbym, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Mam nadzieję, że mi w tym pomożecie :) Wesprzyjcie cel charytatywny, na który biegnę i pomóżmy razem tym, którzy potrzebują Naszej pomocy! Nie ma lekarstwa na autyzm. Jest jednak Fundacja SYNAPSIS, która od ponad 25 lat zmienia świat dla ludzi z autyzmem. Dobry wynik Naszej zbiórki przybliży podopiecznych fundacji do rekordu świata, jakim jest dla nich umiejętność samodzielnego życia.

W ramach podziękowania ode mnie i oczywiście dozgonnej wdzięczności (!) KAŻDA osoba, która dorzuci coś dla dzieciaków otrzyma ode mnie unikatowe zdjęcie/filmik/dowód po przekroczeniu mety...niezależnie czy będę uśmiechnięta/zapłakana/przytomna/nieprzytomna/w spazmach czy w euforii :D

Dzisiaj zaczyna się wielkie odliczanie. Zostało równo 6 miesięcy. Dam z siebie wszystko...tyle wiem a jak będzie to przekonamy się za 184 dni :)
Patrycja has already collected :
577,41
Race kit

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »