Page views: 4205

Visitors: 3415

Maciej biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

W tym roku, 25 września, pobiegnę w 38. PZU Maratonie Warszawskim. To będzie mój drugi start w tej imprezie i ponownie chcę przy tej okazji wspomóc Fundację Rak'n'Roll zbierając środki na pomoc chorym na raka.
Wiele zależy od Was, od Waszego wsparcia i dobrej woli. Nawet niewielka kwota rzędu 10-20 złotych pomnożona przez wiele osób może stanowić istotne wsparcie dla Fundacji. Takich osób jak ja jest znacznie więcej i wspólnie możemy zebrać naprawdę poważną kwotę. Rok temu było nas 500 osób, które przekonało 5000 do dokonania wpłaty. Wspólnie zebraliśmy 180.000 na rzecz czterech fundacji (https://www.youtube.com/watch?v=FPp74TB5HUI&feature=youtu.be).
Pragnę, aby mój start był czymś więcej niż tylko kolejnym biegiem i kolejną walką o wynik, walką z własną słabością. Proszę abyś mi w tym pomógł. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Dzięki Wam wszystkim już przekazaliśmy na rzecz Fundacji kwotę ponad 2000zł. Za co jestem bardzo wdzięczny i serdecznie dziękuję. Dlatego pobiegnę w Maratonie Warszawskim w pomarańczowych włosach (jeszcze w moich własnych:)). Jako, że do końca zbiórki jeszcze trochę pozostało (kończy się 31.08) to jest okazja na postawienie kolejnego celu i podjęcia kolejnego zobowiązania/wyzwania. Cel zatem to 2500,00 złotych. Wyzwanie - czekam na propozycje, napisz do mnie. Odważmy się sięgnąć wyżej niż nam się dotychczas śniło. Wyznaczamy nowy cel, bo przeznaczenie tych pieniędzy jest szczytne i są one bardzo potrzebne. Do nowego celu brakuje niewiele. Jedziemy naprzód! Po dyszce, po dwie. Ile kto może. Każda wpłata ważna i cenna. A jak ktoś wpłaci ponad 20 to jest gość. Krezusi po 50 i więcej :)
Maciej has already collected :
3 260,67
Race kit
My target : 2 500 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »