Page views: 657

Visitors: 530

Joanna biegnie dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

Lubię bardzo ideę pomagania bieganiem. W tej zbiórce wszystko jest jasne i czytelne dlatego tym bardziej chcę być częścią tego wydarzenia póki obecnie zdrowie mi na to pozwala. Tu dzieje się magia i wiem, że tym razem też tak będzie.
Ten start to będzie mój drugi oficjalny maraton, pierwszy wybiegałam dwa lata temu, na dużym zmęczeniu już wcześniejszymi startami, z czasem 3.21.20).
Jeśli również macie ochotę być częścią tej pięknej zbiórki to będzie mi bardzo miło i będę wdzięczna za każdą złotówkę. Wierzę, że nam się uda!

My challenge

Jakie wyzwanie...póki co nie wiem, na pewno chciałoby się szybciej pokonać królewski dystans, ale umówmy się cel główny to zasilić konto fundacji.
Joanna has already collected :
1 130
Race kit
My target : 1 000 zł

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »