Page views: 3467

Visitors: 2456

Rikszarz na ulicach Warszawy! Wpłacasz na PAH, a ja (Kapitan Woda!) wiozę Cię trasą maratonu. Wykup jeden lub kilka kilometrów. Łącznie 42 km do zagospodarowania :-)

Tyle razy już uczestniczyłem w biegach MW, że nie pamiętam który to już mój start. Od wielu, wieeeelu lat startuję w przebraniach, a od 2021 kiedy to definitywnie straciłem formę sportową (na życiówki nie ma co liczyć), dbam o to by moje stroje były naprawdę wymyślne! Biegłem już jako Uciekająca Panna Młoda, ufoludek, kowboj na koniu, Kapitan Woda, a ostatnio... pokonałem całą trasę półmaratonu w płetwach. Wszystko po to, by nie tylko rozweselić kibiców zgromadzonych na warszawskich ulicach, ale przede wszystkim WSPOMÓC DZIAŁANIA CHARYTATYWNE.

W tym roku chciałbym zrealizować swoje wieloletnie marzenie... 42 km planuję pokonać jako RIKSZARZ! Tak, tak. Tym razem Kapitan Woda pobiegnie nie tylko z kanistrem w dłoni, ale... z całą rikszą! Tak jak w Afryce ludzie wożą beczkowozy, by zapewnić swoim bliskim wodę, tak ja, przebiegnę ulicami Warszawy ze swoją misją: zbierania środków na wodę dla PAH.
Nie wiem jak i skąd, ale znalazł się Dobry Człowiek, który ma rikszę i mi ją użyczy. Będzie prawdziwe charytatywne show!

My challenge

Proponuję cenę 1km = 100 zł dla Polskiej Akcji Humanitarnej. Będę leciał z rikszą 24 września 2023 w ramach startu w Maratonie Warszawskim - przewóz można zamówić tylko w tej dacie i na tej trasie :-) od 1 do 42 km - w zależności od budżetu Jeśli chcesz bym Cię przewiózł: 1. wpłać kwotę na tę zbiórkę dla PAH 2. napisz w komentarzu do płatności lub w wiadomości do mnie (priv na https://www.facebook.com/razemwdobrymnastroju lub mail biegam_dobrze@wp.pl) który kilometr trasy Cię interesuje - muszę mieć do Ciebie kontakt, aby ustalić szczegóły przewozu 3. umówimy się dokładnie skąd i kiedy Cię odbiorę Uwaga. Riksza pomieści 2 osoby (może nawet 3 chude...) więc możesz złożyć się ze znajomymi, zabrać dziecko itd. Na rikszy jest dostępna przestrzeń reklamowa - za określone wpłaty, chętnie umieszczę logo Twoje firmy na rikszy (kibice będą widzieć, że wspierasz dobrą akcję!) Tego jeszcze nigdy nie było! Nie było rikszy powożonej przez biegacza (chyba nigdy w Warszawie), na pewno nie było możliwości przejechania się taką rikszą na trasie maratonu! Będzie się działo! #chybaciepogrzało
Bartosz Wojciech has already collected :
6 354
Race kit
My target : 4 444 zł

Polish Humanitarian Action

For 30 years we have been helping people suffering from natural disasters and armed conflicts. Life and health of people in need is always our priority. Currently, PAH's national offices operate in South Sudan, Kenya, Somalia, Iraq, Yemen, Poland and Ukraine. We also operate in Afghanistan, Madagascar and Lebanon. Help us reach where help is most needed! więcej »