Page views: 619

Visitors: 437

domi biegnie dla Amnesty International

24 września pobiegnę w 45. Maratonie Warszawskim.

Czy będzie ciężko? Tak XD Czy będę przeklinać i narzekać? Tak.
Czy przebiegnięcie 42 km to najcięższa rzecz jaką zrobię w tym roku? Pewnie tak.

Dlaczego biegnę dla Amnesty International?

Prawa człowieka uważamy za coś pewnego. To właśnie dzięki nim żyje nam się komfortowo, lekko i najczęściej nie musimy nawet myśleć o nich w kontekście naszego miłego, cieplutkiego żyćka.
Ale to nie znaczy, że każdy człowiek ma je ZAGWARANTOWANE. Często o przestrzeganie ich trzeba walczyć. Nadal jest wiele do zrobienia, choćby w kwestii dostępności do aborcji, licznych konfliktów zbrojnych, prawa do protestowania i sprzeciwu, które w wielu państwach jest ograniczane.
Just to name a few... Amnesty Interantional dba o to, żeby prawa człowieka na całym świecie były przestrzegane.

No więc tak, pls send hajsik! Nie dla mnie, tylko dla tych, którzy mierzą się z cięższymi problemami niż to, że na 30 km biegu obtarły ich buty.
domi has already collected :
520
Race kit

Amnesty International

We are a global movement of over 7 million people, who are fighting for human rights. We want to live in a world, where there is no place for discrimination and every civil person is protected during armed conflicts. We stand on the side of those convicted of their views, and we believe that those, who violate human rights should be judged. So far, our advocacy activities changed legacy systems in many countries. Join Human Rights Team and inspire people to fight against injustice in this world! więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »