Page views: 626

Visitors: 535

Agnieszka biegnie dla Amnesty International

Nigdy mnie nie kręciło bieganie, ale odkąd pojawił sie Fiordek, który pomimo 3 łap jest mega sprawny i uwielbia biegać (najchętniej z innymi psami), zaczełam biegać z nim i ja (najpierw z psami, potem z ludźmi 😉 ). A jak można biegać i pomagać to najlepiej!
Nie każdy może biegać przez różne okoliczności, ale każdy złoty może w jakimś stopniu pomóc wpłynąć na zmiany - zatem czemu nie !
Jak możesz się dorzucić to super ! Choć 1 zł to już coś!

26 marca pobiegnę w 10. New Balance Biegu na Piątkę. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Warto pomagać! Razem raźniej i można więcej!
Agnieszka has already collected :
286
Race kit
My target : 500 zł

Amnesty International

We are a global movement of over 7 million people, who are fighting for human rights. We want to live in a world, where there is no place for discrimination and every civil person is protected during armed conflicts. We stand on the side of those convicted of their views, and we believe that those, who violate human rights should be judged. So far, our advocacy activities changed legacy systems in many countries. Join Human Rights Team and inspire people to fight against injustice in this world! więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »