Page views: 694

Visitors: 526

Magda biegnie dla Fundacji DKMS

26 marca pobiegnę w 10. New Balance Biegu na Piątkę. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Jako dawca zarejestrowałam się w 2012r. 3 lata później zostałam dawcą faktycznym, a moje komórki macierzyste przeleciały pół świata i trafiły do Stanów. Od tego czasu poznałam nie tylko innych dawców, ale i pracowników Fundacji DKMS i wspieram ich całym sercem w tym co robią.
W Polsce co 40 min ktoś dowiaduje się, że cierpi na białaczkę, bądź inny nowotwór krwi. Dla wielu chory jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od dawcy niespokrewnionego. Mimo stale rozrastającej się bazy, niestety dalej co piąty chory, wciąż nie znajduje swojego genetycznego bliźniaka. Nie bądź obojętny. Możliwe, że właśnie teraz gdzieś na świecie, ktoś czeka na Twoją pomoc. Jeśli jesteś pomiędzy 18 a 55 rokiem życia zarejestruj się już dziś. Udowodnij innym, że bez względu na dystans łączą nas geny. Być może to właśnie Ty uratujesz komuś życie ❤️ https://www.dkms.pl/zarejestruj-sie-teraz

My challenge

Obiecuję, że następnym razem będzie połówka :)
Magda has already collected :
415
Race kit
My target : 400 zł

DKMS Foundation

It's in your genes! Since 2008 we have registered 1.8 million potential bone marrow donors and over 11,000 of them have already given unrelated Patients a second chance at life. Help us raise awareness about stem cell donations and register new potential donors. Join #TeamDKMS - together we can outrun cancer! więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »