Page views: 953

Visitors: 768

Drużyna "Huragan" biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Huragan to my: Modrzejewskie Hoinki (sic!) z zacnym paszenogiem (nomen omen), czyli:

1. Huragan Adam (10 km) - kiedy my będziemy stękać przy zawiązaniu sznurówki, on w tym czasie przebiegnie zaplanowaną dychę, przepłynie 3 długości kanałku i z nudów zrobi 300 okrążeń na rowerze; sprawca tego zamieszania - przy czym był tak szybki, że zarejestrował nas, nie pytając wcześniej, czy w ogóle chcemy i możemy. Dziękujemy bardzo. Gdyby mógł wybrać inny zawód, na pewno byłby konferansjerem.

2. Huraganowe małżeństwo Ewy (5 km) i Mikołaja (10 km) - on od kilkunastu lat ucieka przed robotą w domu, a ona go goni z listą rzeczy do zrobienia, dlatego obydwoje są w niezłej formie. Jedni jedzą, by biegać, oni biegają, by jeść, dlatego po każdym półmaratonie rozmarzają się, jakiego by to nie urwali wyniku, gdyby zgubili po drodze kilka kilogramów. Niestety - kilogramy są do nich bardzo przywiązane. Mikołaj, gdyby mógł, zostałby lwem, tym który leży w słońcu na sawannie... Ewa zapewne byłaby wtedy jakimś skocznym zwierzęciem, które nie patyczkuje się z żadnym kociakiem.

3. Huraganowe małżeństwo Basi (5 km) i Marcina (7 km) - Basia twierdzi, że będzie to bieg na śmierć i życie, ale my w to nie wierzymy - pozornie bryza, lecz w duszy prawdziwy huragan, który nie da się żadnym przeciwnościom; kto zna Marcina, ten wie, że gdyby halny miał osobowość, to na pewno byłby Marcinem: porywisty, suchy, ciepły i gwałtowny... No nie, żartujemy, ale akurat 'ciepły' całkiem pasuje; jak widać na zdjęciu, już od dnia ślubu Basia i Marcin ostro trenują, wprawiając w innych w poczucie wstydu.

4. Huragan Paweł vel paszenog (nomen omen, przynajmniej dla Adama) (5 km) - huragan ciętej i dowcipnej riposty; pod wpływem wiatrów okresowych planuje świetne wyprawy, gdyby mógł zostać wiatrem, były passatem (ha, ha, ha - taki suchar).

Zachęcamy do wsparcia zbiórki na rzecz walki z rakiem. Mamy nadzieję, że ani nam, ani Wam pomoc fundacji nigdy nie będzie potrzebna, ale są niestety inni potrzebujący.

Trzymajcie za nas kciuki i życzcie dobrych wiatrów.
...a może lepiej nie ;)
Drużyna "Huragan" has already collected :
2 361
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »