Page views: 880

Visitors: 508

Pafcio biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

24 września 2023 r. pobiegnę w 45. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc - wesprzyj cel charytatywny, dla którego biegnę i pomóż dzieciom, które potrzebują naszej pomocy! Cel: minimum 450 złotych na fundację Dajemy Dzieciom Siłę ❤️

Mam za sobą 11 maratonów, kilka ultra a ogólnie około 100 startów. Za każdym razem jak biegnę, staram się wspierać potrzebujących włączając się do różnych akcji charytatywnych. Do tej pory biegałem min. jako pacemaker, dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową, dla osób bezdomnych, dla chorych na nowotwory. Podczas każdego startu przyświeca mi konkretna intencja. Tym razem też się uda ale potrzebujemy Twojego wsparcia. Cała zebrana kwota przeznaczona jest na Fundację a ja mam umożliwiony udział w biegu maratońskim.

My challenge

Chcę wesprzeć te dzieciaki ale i zmotywować się w pokonaniu tych 42km i 195m w wyznaczonym sobie w czasie 3h40min lub szybciej. Na królewskim dystansie biegnie się głównie głową, a tam jesteś Ty. Ta zbiórka z pewnością doda mi siły w przygotowaniach a w trakcie biegu zajmie myśli te złe na dobre. Dotąd wybierałem inne formy wsparcia teraz to coś nowego. Poprzez tą zbiórkę i udział w maratonie, chciałbym choćby w niewielkim stopniu podziękować swoim dzieciom za ich uśmiech i przyczynić się do tego aby i inne dzieci były szczęśliwe. Chcę w ten sposób utrwalić to wydarzenie w swojej pamięci. Każde dziecko zasługuje na szczęście - to hasło będzie mi przyświecać podczas przygotowań i samego startu. Oby nas było wielu w zbiórce, wyznaczając swój cel wspieramy dziecięce marzenia.
Paweł has already collected :
545
Race kit
My target : 1 000 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »