Page views: 630

Visitors: 560

Tomasz Jukiel biegnie dla RAK'N'ROLL

Hej,

25 września 2022 r. pobiegnę w 44. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj proszę mój cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Bięgnę dla RAK'N'ROLL

Moim celem jest wsparcie fundacji RAK'N'ROLL która powstała w październiku 2009 roku z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym chorym w podobnej sytuacji.

Od samego początku ich celem było stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku w przestrzeni publicznej. Przełamywanie tabu związanego z podejściem do raka w Polsce, zarażanie pozytywną energią.

Dzięki idei Rak’n’Roll kobiety chore na raka zaczęły walczyć o swoją kobiecość w chorobie i o to, aby chorować godnie, leczyć się świadomiej. Dzisiaj Rak’n’Roll pomaga kobietom i mężczyznom chorym na raka i ich bliskim.

Działają na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień. Utrudniają skutecznie życie rakowi, jak się da.
Promują nowoczesną profilaktykę, w której zamiast straszyć chorobą, zachęcają do regularnego potwierdzania zdrowia.

Wesprzyjmy ich Razem !!!

Biegam od dawna, mam za sobą Maraton w Rzymie, Ultramaraton Bieszczadzki, Ultra Maraton Gór Stołowych oraz wyzwanie 54 półmaratony dzień po dniu, ale od 25.09.2022 razem z Maraton Warszawski i Fundacją RAK'N'ROLL postanowiłem biegać DOBRZE :) #BiegamDobrze


Wśród darczyńców rozlosuję voucher na kolację w prawdopodobnie najlepszej restauracji sushi ever którą w mojej skromnej sąsiedzkiej opinii jest bezdyskusyjnie Shimayo Sushi Gdynia 😉.
#shimayogdynia

My challenge

Hej, 25 września 2022 r. pobiegnę w 44. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj proszę mój cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Bięgnę dla RAK'N'ROLL Moim celem jest wsparcie fundacji RAK'N'ROLL która powstała w październiku 2009 roku z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym chorym w podobnej sytuacji. Od samego początku ich celem było stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku w przestrzeni publicznej. Przełamywanie tabu związanego z podejściem do raka w Polsce, zarażanie pozytywną energią. Dzięki idei Rak’n’Roll kobiety chore na raka zaczęły walczyć o swoją kobiecość w chorobie i o to, aby chorować godnie, leczyć się świadomiej. Dzisiaj Rak’n’Roll pomaga kobietom i mężczyznom chorym na raka i ich bliskim. Działają na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień. Utrudniają skutecznie życie rakowi, jak się da. Promują nowoczesną profilaktykę, w której zamiast straszyć chorobą, zachęcają do regularnego potwierdzania zdrowia. Wesprzyjmy ich Razem !!! Biegam od dawna, mam za sobą maraton i ultramaratony ale od 25.09.2022 razem z Maraton Warszawski postanowiłem biegać DOBRZE :) #BiegamDobrze Wśród darczyńców rozlosuję voucher na kolację w prawdopodobnie najlepszej restauracji sushi ever którą w mojej skromnej sąsiedzkiej opinii jest bezdyskusyjnie Shimayo Sushi Gdynia 😉. #shimayogdynia
Tomasz has already collected :
548,88
Race kit
My target : 2 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »