Page views: 720

Visitors: 580

Oskiego pierwsza zbiórka charytatywna, a maraton drugi. Damy radę : )

Czytajcie, jest taka sprawka. 25 września biegnę Maraton Warszawski, ale można zrobić to lepiej. I tutaj pojawia się akcja. Kręcimy zbiórkę charytatywną 😇
Zbieramy środki na PAH - Polską Akcję Humanitarną 👩‍⚕️
Zaufana i znana organizacja, która pomaga teraz w Ukrainie 🇺🇦

W pigułce 💊
Zbieramy przynajmniej 450zł 💸
"90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji charytatywnej (PAH)
10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz cele statutowe Fundacji Maraton Warszawski”

Jeśli się nam uda, to w prezencie za fatygę dostaję pakiet startowy na bieg 🤠
Zaczynam od stówki!
Damy radę? 😃

My challenge

Do tej pory biegałem tak zwykle. Jak uda się zebrać kasę, to zrobię sobie zabawę i pobiegnę w takim stroju, że będzie pozytywnie i zapamiętam na całe życie 😅🥳 Na pamiątkę każdemu darczyńcy z osobna na mecie i będzie fajno 😇
Oskar has already collected :
451
Race kit
My target : 450 zł

Polish Humanitarian Action

For 30 years, we have been helping people affected by natural disasters and armed conflicts around the world. The life and health of other people is the most important to us. We currently operate in South Sudan, Kenya, Somalia, Madagascar, Yemen, Poland and Ukraine. We also operate in Syria. Help us reach where help is needed most! więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »