Page views: 1297

Visitors: 955

Leszek biegnie swój pierwszy maraton pomagając dzieciom z chorobą nowotworową

Cześć,

25 września 2022 r. wystartuję w 44. Maratonie Warszawskim. Będzie to mój pierwszy bieg na tym królewskim dystansie i nie lada wyzwanie. Są jednak tacy, którzy na co dzień toczą nieporównywalnie trudniejszą walkę. Stąd, kiedy dowiedziałem się że biegnąc w maratonie, mogę pomóc potrzebującym, nie zastanawiałem się dwa razy i wybrałem ścieżkę #BiegamDobrze i zbiórkę na rzecz fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową". Dla mnie to bój z własnymi słabościami. Dla nich, kwestia życia i śmierci. Zachęcam do zasilenia zbiórki. Każde wsparcie będzie dla mnie dodatkową motywacją, która pomoże mi w decydujących momentach, z nadzieją na lepszy los dla potrzebujących maluchów.

Pozdrawiam,
Leszek
Leszek has already collected :
2 025
Race kit

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »