Page views: 2241

Visitors: 1846

Michał biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Sprawa jest taka: Bowie umarł na raka.
I Rickman też.
I wielu innych artystów też.
I wielu innych nieartystów też.

W tym półmaratonie mam swoje cele, ale chcę, by moje bieganie przydało się nie tylko mnie samemu, dlatego biegnę na rzecz fundacji zajmującej się problematyką nowotworową, bliską mojemu sercu ze względów rodzinnych i nie tylko.

Biegnę przy wsparciu Szkoły Impro i Klubu Komediowego, w którym na scenie spotkasz zarówno artystów, jak i nieartystów i będziesz się dobrze bawić niezależnie czy trafisz na tych pierwszych, czy drugich. ;)

Każdemu, kto zdecyduje się wpłacić minimum 30 złotych, zobowiązuję się uprzyjemnić wybrany, uzgodniony wcześniej wieczór w Klubie Komediowym podwózką do domu po imprezie (w obrębie Warszawy). Zamiast płacić za taksówkę czy ubera, lepiej pomóż tym, którzy zmagają się z rakiem! Nie ryzykuj, że po wesołym wieczorze spędzonym w Klubie Komediowym trafisz na smętnego “cierpa”! ;)

My challenge

Aby pobiec w półmaratonie, do 15 lutego potrzebuję zebrać minimum 300 złotych. Jeśli całkowita kwota zbiórki przekroczy 1500 zł, dwie osoby, które dokonały najwyższych wpłat, podwiozę zabytkowym pomarańczowym Polskim Fiatem 125 p.
Michał has already collected :
1 080
Race kit
My target : 1 500 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »