Page views: 1269

Visitors: 1170

Ada biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Cześć! Zapraszam do wsparcia mojej TRZECIEJ zbiórki!

Dwie wcześniejsze, zakończone sukcesem, pozwoliły mi na start w półmaratonie dla FDDS (2018) i Amnesty International (2022). Przez lata startowałam w różnych półmaratonach i dyszkach... Zaliczyłam nawet ultra (52 km), ale królewskiego jeszcze nie przebyłam. W 2018 roku, kiedy to biegłam 13. Półmaraton Warszawski, powiedziałam sobie, że pierwszy maraton zaliczę właśnie w stolicy. Czas przejść od słów, do czynów, dlatego 25 września 2022 r. pobiegnę w 44. Maratonie Warszawskim.

Bardzo podoba mi się formułą proponowana przez Fundację Maraton Warszawski i dlatego zawsze wybieram ścieżkę charytatywną - nawet, gdybym kasę na swoją zbiórkę w całości przelała sama... ;) Nie bez powodu moja strona na Facebooku nazywa się Biegiem PoZdrowie, bo to właśnie taki cel powinien nam przyświecać w ramach aktywności fizycznej. A skoro przy okazji można pomóc osobom, które tej pomocy potrzebują, to dla nas, biegaczy w pełni sił, jest to podwójna przyjemność :)

Z góry pięknie dziękuję za każdą wpłaconą złotówkę!

P.S. Legenda głosi, że jeśli wesprzesz moją zbiórkę, to w tym roku nie dostaniesz podwyżki za internet... Bo, że za prąd, nie odważę się napisać... ;)

My challenge

Polecę swój pierwszy maraton w stroju jednorożca/pączka/pokemona/jakimkolwiek wspólnie wybierzemy ;) Każdy, kto wpłaci coś na zbiórkę będzie miał prawo głosu.
Adrianna has already collected :
470
Race kit
My target : 1 500 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »