Page views: 1545

Visitors: 1284

Andrzej biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

W tym roku biegnę Maraton Warszawski zbierając środki dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (www.fdds.pl). Fundacja to wsparcie dzieciom krzywdzonym, a tych wciąż w Polsce niestety nie brakuje. Fundacja to m.in. telefon zaufania 116 111 w każdej sprawie. Wspierając Fundację naprawdę dajemy dzieciom siłę!

Wpłać proszę chociaż drobną kwotę już teraz! To mój 16-ty Maraton Warszawski. Zapraszam do symbolicznych wpłat po 16 zł (jedna kawa w kawiarni;-) albo 160 zł albo jakichkolwiek innych, w zależności od Twoich możliwości.

My challenge

Nie tylko przebiegnę maraton, ale bardzo się postaram, aby dotrzeć do jak największej ilości znajomych i zebrać jak najwięcej środków. Pomagajmy! Dobro zawsze wraca! W imieniu Fundacji i swoim bardzo Wam dziękuję!
Andrzej has already collected :
6 708
Race kit
My target : 16 160 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »