Page views: 557

Visitors: 519

Mateusz biegnie dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

25 września 2022 r. pobiegnę w 44. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
42km na 42 urodziny - taki powstał plan - aby przebiec maraton. Co prawda mój koronny dystans, z którym walczę na zawodach w różnych miastach naszego kraju to o połowę krótszy półmaraton. Ale 42 urodziny zmotywowały mnie by zadać sobie trochę większe wyzwanie. Owszem nie dla wyniku, nie będę walczył tu o życiówke ... choć każdy wynik i tak nią będzie bo będzie to mój debiut w zawodach na tym dystansie. Ale żeby nie biegać "bez sensu" padł pomysł by ten urodzinowy bieg dedykować na szczytny cel. Dlatego 25.09.2022 w Warszawie pobiegnę dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową".
W takiej sytuacji moim zadaniem jest już nie tylko samo ukończenie maratonu a wsparcie jak największą kwotą fundacji wspierające dzieci w ich nierównej walce o życie.
Jeśli czujesz się na siłach a na dodatek podoba Ci się ta inicjatywa wspomóż Fundacje "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" - biegać już nie musisz - tym już zajmę się ja ;)
Proszę o wsparcie mojej zbiórki.
Dziękuję za każdą kwotę :)
Mateusz has already collected :
450
Race kit

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »