Page views: 731

Visitors: 673

Piotr biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

25 września 2022 r. pobiegnę w 44. Maratonie Warszawskim. Jeszcze przed pandemią wybór fundacji nie był dziełem przypadku. W zeszłym roku podczas biegu był jeszcze "koło mnie" najlepszy możliwy kibic jakiego można mieć. Dziś już go nie ma, ale mam nadzieję, że w tej edycji doda mi skrzydeł i nie tylko dlatego, żeby złamać jakąś tam granicę czasową (choć to ma swój smak :) ), ale żeby moje <3 było gotowe zrobionymi krokami wspomóc kogoś, kto pomocy będzie potrzebował lub już potrzebuje. Już trochę wiem jak to smakuje i chcę jeszcze! Pomożesz? Jeśli tak, to wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
PIOTR has already collected :
500
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »