Page views: 835

Visitors: 721

Magda biegnie dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

Zgodnie z podjętym wyzwaniem z Półmaratonu Warszawskiego, na jesieni 25 września 2022 r. pobiegnę "dobrze" w 44. Maratonie Warszawskim wspomagając fundację, tym razem „NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ". Fundacja powstała w tym roku, co ja przyszłam na świat i chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! A ja obiecuję, że postaram się dobiec w jednym kawałku, może nawet z uśmiechem na twarzy ;) mając z tyłu głowy, że ten mój wysiłek na biegu jest niczym w porównaniu z tym, z czym muszą walczyć chore dzieciaki.

My challenge

Dobiec do mety i spróbować zjeść obiad, a to drugie w moim przypadku po takim dystansie nie jest oczywistością :D
Magda has already collected :
777
Race kit
My target : 777 zł

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »