Page views: 964

Visitors: 837

Adam biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

25 września 2022 r. pobiegnę w 44. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

To już trzecia moja zbiórka w ramach akcji #BiegamDobrze. Pierwszą przeprowadziłem w ramach 41. PZU Maratonu Warszawskiego. Ponieważ w swoim otoczeniu w ostatnich latach zetknąłem się z osobami chorymi na raka, z których niektóre, w tym mój przyjaciel odeszły, wybór padł tak jak trzy lata temu na Fundację Rak'n'Roll. Wygraj Życie! W tym roku jest to dla mnie o tyle ważne, że z rakiem zmaga się teraz moja Mama.

Tak jak przy zbiórce #BiegamDobrze do poprzedniego Maratonu Warszawskiego, mam też swoje wyzwanie —zamierzam przebiec (na treningach — po mieście, w terenie oraz na bieżni elektrycznej — i w zawodach) taką ilość kilometrów, ile złotych uda się zebrać (1 zł. = 1 km).

Proszę Cię o wsparcie tego szczytnego celu drobną kwotą. Może to być równowartość czekolady, torcika wedlowskiego, ptasiego mleczka lub taniego wina ;-) Bardziej od wysokości wpłaty liczy się udział w akcji i chęć pomocy innym.
Adam has already collected :
620
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »