Page views: 1382

Visitors: 1076

Damian biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Zawsze chciałem przebiec maraton, chociaż nie lubię biegać.😅 Dla dodatkowej motywacji, postanowiłem, że połączę to z czymś dobrym, a więc pobiegnę, wspierając inicjatywę charytatywną.

Wybrałem fundację Rak&Roll, która pomaga osobom chorym na nowotwory. Rak to choroba naszych czasów, która może dopaść każdego, z zaskoczenia, bez litości zniszczyć i zabrać człowieka.

Na szczęście nie miałem w swojej najbliższej rodzinie takich przypadków, ale jestem w stanie sobie wyobrazić, że nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić... Dlatego chciałbym dorzucić cegiełkę od siebie, a jeśli uda się dodatkowo zainspirować znajomych, rodzinę czy współpracowników i zebrać trochę więcej to będzie wspaniale. 😎
Dodatkowo, chciałbym dedykować ten bieg wszystkim moim bliskim i znajomym, którzy stracili kogoś przez tę chorobę. 🙏

Kontekst tego wyzwania:
Ostatnio w głowie siedzą mi te słowa: "To, co dobre w życiu, przychodzi w trudzie", także chce się wystawić na taktaką trudność, jak przebiegnięcie 42km.
Jak wspomniałem nie lubię biegać, choć to mało powiedziane. Ważę 104kg, uważam się za wysportowanego, ale obecnie nie w sportach wytrzymałościowych. Dodatkowo 🚬 nie pomagają..

Zrobiłem 2 półmaratony w swoim życiu, ale ostatnio regularnie biegałem dwa lata temu. Do startu zostało od dziś 125 dni, a ja nie zacząłem jeszcze przygotowań, także na samą myśl, że miałbym przebiec maraton pocą mi się ręce, nogi miękną, a serducho bije szybciej 🥵

Wpłacam od siebie coś na początek. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Jeszcze dodatkowo, oświadczam wszem wobec, że jeśli 25.09.2022 r. nie ukończę pełnego dystansu 42km 195m w limicie czasowym 6 godzin i 30 minut to podwoje kwotę zebrana na tej zbiórce i wpłacę na fundację Rak&Roll. Oczywiście udostępnię potwierdzenie transakcji.

Jeśli ktoś chce śledzić, czy się nie obijam i zweryfikować czy to zrobiłem, zapraszam na IG :
damian_michalskii

P. S. na ostatnim zdjęciu, moja trening partnerka🐶

Spokojnej niedzieli 😀
Damian

My challenge

Jeśli zbierze się tu min. 2000zł do dnia startu, dorzucam od siebie dodatkowe tysiąc złotych bez względu czy ukończę bieg czy nie. Obietnica o podwojeniu kwoty pozostaje aktualna⚡
Damian has already collected :
3 519
Race kit
My target : 2 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »