Page views: 819

Visitors: 675

Jakub biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

25 września 2022 r. pobiegnę w 44. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Nie ma większego "skarbu" niż dzieciństwo, okres w którym poznajemy siebie, innych ludzi, uczymy się codziennie nowych rzeczy . W tym okresie "wyposażamy" się w umiejętności, które zostają z nami już do końca życia . I towarzyszą nam one na dobre i na złe. Jest to ultra-istotne , aby w tym okresie zatroszczyć się o prawidłowy rozwój młodego człowieka, warto o to walczyć, starać się, pracować, młodzi ludzie-dzieci to Nasza wspólna przyszłość, I wartość dodana. Dlatego też bardzo chcę pobiegnąć dla Fundacji "Dajemy dzieciom siłę"
Zawsze było to moim marzeniem i celem aby Biegać charytatywnie , aby tworzyć dobro wokoło siebie, za sprawą mojej biegowej pasji
Dlatego też bardzo proszę i zachęcam wszystkich swoich znajomych do wpłat i pomocy mi w tym wielkim przedsięwzięciu , to będzie postawienie pierwszego biegowego kroku... trochę w inna stronę
Zapewniam Was że na pewno pierwszy ale nie ostatni ☺

My challenge

Gdy uzbieram 500zl dołożę od Siebie 200zł
Jakub has already collected :
549,93
Race kit
My target : 500 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »