Page views: 653

Visitors: 617

Mariusz biegnie dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

25 września 2022 r. pobiegnę w 44. Maratonie Warszawskim. To mój debiut na tym dystansie i wiem, że dam z siebie wszystko, aby dotrzeć do mety. Jednak chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” od 1991 roku pomaga dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia. Przez ten czas wsparła tysiące dzieci chorych na nowotwory z całej Polski. Link do Fundacji https://naratunek.org/

My challenge

Jak szybki jest Flash?! To będzie mój totalny debiut na Królewskim dystansie biegowym. Zamierzam go pokonać w średnim tempie 5'27" - czyli planuję przebiec ten dystans w 3h 50min. Gdy zostanie osiągnięty cel zbiórki przebiegnę ten maraton w kostiumie Flasha! Czy chcesz zobaczyć jak szybki jest Flash? Pomóż dzieciom z chorobą nowotworową i dołącz do mojej zbiórki. Zdjęcia z biegu Flasha udostępnię na moim koncie FB.
Mariusz has already collected :
725
Race kit
My target : 1 000 zł

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »