Page views: 1088

Visitors: 757

Kamil po raz kolejny pobiegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

25 września 2022 r. pobiegnę w 44. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Wierzę, że w tym roku będzie nam dane pobiec jesienią po warszawskich ulicach, wysłuchać na starcie "Snu o Warszawie" i realnie pomagać w tych trudnych czasach …
Po raz Kolejny Mam wielką nadzieję, że również teraz znajdą się osoby, które dołączą do akcji i wyrażą solidarność z dotkniętymi chorobami onkologicznymi. proszę Cię, abyś i Ty wspomógł ten szczytny cel drobną kwotą.
Może to być równowartość czekolady, torcika wedlowskiego, ptasiego mleczka lub taniego wina ;-) Bardziej od wysokości wpłaty liczy się udział w akcji i chęć pomocy tym, którzy potrzebują naszej pomocy!!! ) Pamiętajcie, że nawet najmniejsza kwota pozwala wywołać uśmiech na twarzy kogoś kto potrzebuje wsparcia w chorobie. Nie ma za małych wpłat - system przyjmie każdą, masz nadmiar gotówki wpłać tyle, żeby Twój portfel odetchnął :D, masz mało i chcesz się podzielić złotówką? PODZIEL SIĘ! Będziemy Ci ogromnie wdzięczni zarówno ja jak i Fundacja Rak`n`Roll.
W ramach akcji sam zamierzam przeznaczyć kwotę równa wartości pakietu podstawowego na zbiórki organizowane w ramach akcji #Biegam Dobrze przez innych biegaczy
DOBRO WRACA ...

My challenge

Kamil has already collected :
680
Race kit
My target : 800 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »