Page views: 200

Visitors: 143

Michał biegnie dla Polskiej Akcji Humanitarnej

25 września 2022 r. pobiegnę w 44. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Kochani! Na kwietniowy Maraton Gdański pakiet startowy miałem wykupiony jeszcze na początku 2020 roku, ale przyszedł COVID i dwie imprezy z rzędu się nie odbyły. Niestety ze startu w pierwszej “po-covidowej” edycji w Gdańsku wykluczyła mnie kontuzja i obowiązkowa przerwa od aktywności przez blisko dwa miesiące.

Ale co się odwlecze… :-) jest przecież 44. Maraton Warszawski, który zawsze chciałem przebiec. Jeśli chcecie mnie dopingować i przy okazji zrobić coś dobrego to jest ku temu szansa. Zamiast po prostu kupić pakiet startowy zdecydowałem się wesprzeć jeden z wielu celów społecznych i wybrałem Polską Akcję Humanitarną. Zatem jeśli chcecie i możecie to wpłaćcie po piątaku (albo ile uważacie za słuszne) na konto tej zbiórki. Ja już swój pakiet startowy opłaciłem :-)
Michał has already collected :
390
Race kit

Polish Humanitarian Action

For 28 years we have been helping people suffering from natural disasters and armed conflicts. Life and health of people in need is always our priority. We work in South Sudan, Somalia, Iraq, Yemen, Ukraine and Kenya. When running with PAH, you can provide access to safe and clean water to whoever needs it the most! więcej »