Page views: 760

Visitors: 619

Sylwester biegnie dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

Życie w biegu, przełożyło się na bieganie bardziej tradycyjne. Po zdobytej Koronie Półmaratonów Polskich czas na zdobycie Korony Maratonów Polskich. W tym biegu trzeba także widzieć to co jest obok. Obok są ci, którzy nie mają takiego szczęścia jak ja, które zdrowiem się zowie - zatem tym razem biegnę, aby w jakimś stopniu, jakimś sensie to zdrowie zawitało do podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom Z Chorobą Nowotworową, aby i oni wygrali jak najwięcej.

25 września 2022 r. pobiegnę w 44. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Sylwester has already collected :
450
Race kit

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »