Page views: 991

Visitors: 713

Drużyna "Londek Zdruj" biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Witamy Cię na stronie Naszej drużyny Londek Zdruj !! Nazwa to długa historia :D Tutaj Kasia, Justyna (w zastępstwie Magdaleny), Norbert, Ania, Lusia i Radek!! Każdy z Nas zajmuje się czymś innym, ma różne doświadczenie w biegach, a wszyscy razem jesteśmy częścią paczki przyjaciół których łączą podróże i dobra zabawa.14 maja 2022r. pobiegniemy w XVI Ekidenie - Maratonie Sztafet aby uzbierać razem królewski dystans - 42.195 km!!!

Ale żeby nie było Nam za prosto postanowiliśmy wziąć na siebie dodatkowy wysiłek - nakłonienia Cię do wsparcia Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę i uzbierania 1000 zł ( i więcej :D ) do 04 maja 2022r.!! My nie damy rady?? Potrzymaj Nam piwo!! :P

Od Ciebie zależy Nasz udział w Sztafecie oraz realne wsparcie dla Fundacji więc nie zwlekaj z wpłatą.Skorzystaj z okienka do wpłat i bądź z Nami na trasie!! Przybijanie łapek i doping obowiązkowe!!
Wszystko po to aby start naszej drużyny był czymś znacznie większym niż tylko spotkaniem przyjaciół i wyścigiem. Wesprzyj cel charytatywny, który wspieramy i pomóż Dzieciom, którzy potrzebują naszej pomocy!.

Akt.27.04.2022r. Po ciężkich bojach mamy w końcu numer startowy A507. Wyglądaj Nas na trasie i trzymaj za Nas kciuki!!!
Drużyna "Londek Zdruj" has already collected :
1 050
Race kit

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »