Page views: 443

Visitors: 373

Krzysztof biegnie dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

25 września 2022 r. pobiegnę w 44. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Hej 🙂 zaplanowany w Łodzi 24 kwietnia 2022 r. debiut w maratonie za mną i teraz czas na występ w Warszawie 🏃‍♂️ tylko tym razem już nie będzie taryfy ulgowej 🙈 plan jest taki żeby tym razem pobiec dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową", ale warunkiem takiego startu jest założenie zbiórki i zebranie kwoty minimalnej i tutaj wkraczacie do akcji WY 🤗 możemy zrobić coś dobrego, a jak wypali w tym roku to za rok zrobimy powtórkę 🥳 ps. nawet jak nie uda mi się zebrać całej kwoty minimalnej to i tak zebrane fundusze trafią do fundacji 😉 Pamiętajcie, że prawdziwy maraton to jest ich walka z chorobą, a my biegacze możemy jedynie dołożyć swoją małą cegiełkę i pomoc im wyjść z niej zwycięsko 🙂
Krzysztof has already collected :
570
Race kit
My target : 999 zł

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »