Page views: 305

Visitors: 271

Natalia biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

25 września 2022 r. pobiegnę w 44. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Dla mnie to ogromna radość pobiec maraton, a jeśli mogę przy tym przyczynić się do czegoś dobrego to już w ogóle szczyt marzeń. Na co dzień pracuję w przedszkolu z dziećmi ze spektrum autyzmu i widzę jak ważna jest dla nich każda pomoc i terapia. Wpłacając nawet drobną kwotę na moją zbiórkę możesz przyczynić się do kroku na przód poczynionego przez chorą osobę bądź poprostu uśmiechu na twarzy dziecka 😉.
Natalia has already collected :
400
Race kit

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »