Page views: 663

Visitors: 453

To mój 3. Maraton dla Fundacji Wcześniak!

25 września 2022 r. pobiegnę w 44. Maratonie Warszawskim. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Trudne mamy czasy i ciężko w ogóle myśleć o jakimś bieganiu. Ale to jest Maraton Warszawski, który mimo przeciwności trwa nieprzerwanie od 1979roku.

Ten rok pod względem biegania jest dla mnie strasznie ciężki. Zmęczenie 'materiału', przemotywowanie bieganiem, nieco gorsze wyniki krwi. Ogólna niechęć i w końcu brak motywacji. W tym momencie jest 14. marca, nie biegałem od 3. tygodni...i raczej nie zanosiło się na poprawę... Niestety bieganie ma jedną wadę, strasznie uzależnia :) Kilka zbiegów okoliczności, parę kliknieć i mam założoną zbiórkę dla Fundacji Wcześniak!
Fundacji Wcześniak nie muszę Wam już przedstawiać, bo będzie to mój trzeci maraton dla nich :) Jestem w 100% pewny, że to dla nich powinienem biec. A Wy możecie mi w tym pomóc!

My challenge

Myślę, że nie muszę szukać szalonych wyzwań, gdyż sam w sobie maraton jest czymś całkiem dużym. Przygotowanie do takiego biegu to wielka sprawa, szczególnie gdy szał i euforia po zapisaniu powoli zacznie opadać i trzeba będzie walczyć z samym sobą. A to jest najcięższa walka. Samego siebie nie da się oszukać...
Bartosz has already collected :
470
Race kit
My target : 450 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »