Page views: 1031

Visitors: 806

Norbert biegnie dla Fundacji Wcześniak

27 marca 2022 r.(niedziela) pobiegnę w 16. Półmaratonie Warszawskim.PIERWSZY RAZ W ŻYCIU!! Drżę z przejęcia i obaw. Tak samo jak 8 miesięcy temu, drżałem i byłem pełny obaw gdy wziąłem na ręce swoją córkę - Zosię. Zakładając, że wtedy zaczął się mój, kolejny życiowy bieg, chciałbym, aby mój pierwszy start na dystansie 21 km zostawił po sobie coś więcej niż pot, krew i ból fizyczny :). Możesz mi w tym pomóc.
Proszę,wesprzyj wybrany przeze mnie cel charytatywny i pomóż tym, którzy potrzebują Naszej pomocy.
To slogan ale liczy się każda złotówka. :)
Z całego serca, w imieniu swoim i podopiecznych Fundacji Wcześniak, bardzo Ci dziękuję!!!
Będę też wdzięczny za podanie linka do zbiórki dalej, opór do korzystania z FB jest dla mnie nie do przezwyciężenia. Mam czas na zbiórkę do 28.02.2022r.

Norbert

P.S Zapraszam oczywiście do kibicowania na trasie, szczególnie na odcinku praskim, bardzo bliskim mojemu sercu!! Przybicie piąteczki obowiązkowe!!:)

Akt.17.02.2022r.
Odzew na moją prośbę przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Podobno zebrałem minimalną kwotę, w rekordowym tempie !!! (info od Pani z Fundacji).
Bardzo Wam dziękuję za każdą złotówkę, to Wasza zasługa. Od startu do mety dedykuję ten bieg swoim najwierniejszym kibicom - moim dwóm dziewczynom i rodzicom ale też każdemu z Was.Bo albo jesteście tak dobrymi ludźmi, którym pomaganie sprawia ogromną przyjemność jak mi, albo nie przepuścilibyście okazji żeby zobaczyć takiego paralityka na trasie.No to macie,choćbym się miał doczołgać od 15 km do mety. :p
Norbert has already collected :
700
Race kit

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »