Page views: 1153

Visitors: 1018

Agnieszka biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

27 marca 2022 roku biegnę w Półmaratonie Warszawskim - drugim w mojej historii :) I nie wyobrażam sobie, że mogłabym zrobić to bez Danusi - mojej super kumpelki, która od 3 lata zaraża mnie motywacją i wiarą w nasze siły. Skoro napisała: "biegniemy?", to cóż było robić....

Chcemy, podobnie jak poprzednio, zaprosić naszych znajomych i przyjaciół do wsparcia naszej inicjatywy - albowiem nie wyobrażamy sobie, że mogłybyśmy "latać bez celu po Warszawie", nie robiąc jednocześnie czegoś dobrego dla innych :)

Poprzednim razem wspierałyśmy fundacje Rak'n'Roll i Synapsis.

Tym razem chciałabym, aby nasze i Wasze pieniądze poleciały na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (FDDS), która pomaga dzieciom dotkniętym przemocą / wykorzystywaniem seksualnym. Pod koniec 2020 r. rząd definitywnie pozbawił wsparcia finansowego 116 111 - telefon zaufania dla dzieci i młodzieży prowadzony przez FDDS. W tej chwili telefon działa wyłącznie dzięki hojności indywidualnych obywateli, prywatnych fundacji i firm.

https://fdds.pl/

Każda złotówka pomaga, bo większość z tych dzieciaków nie ma szansy na godny start w dorosłość bez pomocy Fundacji. Dorzuć swoją!!

My challenge

#biegam dobrze, bo chcę pomóc. Chciałabym, żebyśmy razem wsparli Fundację Dajemy Dzieciom Siłę i funkcjonowanie telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111. Państwo ich nie wspiera.
Agnieszka has already collected :
853
Race kit
My target : 500 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »