Page views: 878

Visitors: 772

Anna Maria biegnie dla Fundacji Wcześniak

27 marca 2022 r. pobiegnę w 16. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Moi Kochani, Fajnie biegać dla samej siebie, ale nie jesteśmy sami, tym razem pragnę z WASZĄ POMOCĄ DZIAŁAĆ NA SZLACHETNY CEL ZBIÓRKI za pomocą mojego startu dołożyć się dla Fundacji Wcześniak. Zachęcam do wpłat na #Biegamdobrze - mojego startu, aby najmniejsi urodzeni ludzie wraz z rodzicami mogli cieszyć się dodatkowym wsparciem Waszych wpłat i Pięknej pomocy jaka daje Fundacja Wcześniak rodzicom. Mama zdrowej dziś córeczki urodzonej w 6 miesiącu z waga 660g, która ma już 14 lat - POSADAM NIEZŁOMNA WIARĘ, NADZIEJA I MIŁOŚĆ W CUD - KOCHAJĄC ŻYCIE I RADOŚĆ KAŻDEGO DNIA JAKĄ MOŻNA Z NIEGO WYNOSIĆ, NIE PODDAJĄC SIĘ ! DZIEKUJĘ ZA WSPARCIE SPRAWY WIELKIEJ WAGI.
Anna Maria has already collected :
805
Race kit
My target : 5 555 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »