Page views: 674

Visitors: 596

Krzysztof poturla się dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Dwa Kamile w grupie stały i na bieg mnie namawiały ;-) I tak 27 marca 2022 r. pobiegnę w 16. Półmaratonie Warszawskim, ale w Warszawie to ja przecież #BiegamDobrze i tak jak w 2019 było mi niezmiernie miło nieść Wasze (i swoją za pakiet, bo lubię za siebie), tak tym fajniej byłoby to z Wami powtórzyć! #wGdyniniepada ale i #WarszawaDaSięLubić

W razie czego dziękujcie Kamilowi "Wiecznemu Zięciowi" Ligenzie oraz Kamilowi "z pustyni Gobi" Gapińskiemu! #RodoSrodo

My challenge

A imię jego będzie czterysta czterdzieści i cztery! Czyli dajcie dyszka do dyszki i może tym razem nie złapię zadyszki ;-)
Krzysztof has already collected :
492
Race kit
My target : 444,44 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »