Page views: 1097

Visitors: 892

Mariusz biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (i dla własnego głupiego zdrowia psychicznego)

Półmaraton Warszawski jest dla mnie wydarzeniem wyjątkowym. W 2014 był to mój debiut w moim (jak się później okazało) ulubionym dystansie i co roku impreza ta na nowo przyciąga mnie do biegania i nie pozwala rozstać się ze sportem na dobre. I dobrze!
27 marca 2022 r. pobiegnę w 16. Półmaratonie Warszawskim.
To będzie mój siódmy start w tej imprezie, ale pierwszy raz (wstyd, wiem) wybrałem ścieżkę charytatywną.
Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę jest niestety tak przerażająco potrzebna, że nie można nie pomóc.

P.S. Zdjęcie z 2014 roku :D #jeszczekiedyśbędzieforma #bezwarunkówsquad

My challenge

EDIT: Ponieważ pierwsze 500 wpadło w parę godzin podbijam swój cel do 1000. Jak się uda będę miał dla odmiany realny powód, żeby się rozpłakać na mecie. ******** Skromne 500+ uzbierać chciałbym bardzo. Jak się uda to nie zrobię nic spektakularnego. Po prostu będę bardzo zadowolony, a bardzo potrzebna fundacja dostanie trochę kaski.
Mariusz has already collected :
1 050
Race kit
My target : 1 000 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »