Page views: 954

Visitors: 871

Martyna biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Cześć, kto mnie zna ten wie, jak ważne jest dla mnie zdrowie psychiczne. Niestety nie każdy ma zasoby oraz dostęp do pomocy, czy wsparcie bliskich, aby o nie zadbać. W 2021 r. od początku stycznia do końca listopada w Polsce doszło do 1339 prób samobójczych dzieci i nastolatków w wieku od 7 do 18 lat. Dzieci i młodzież może szukać wsparcia na przykład w telefonie zaufania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, natomiast rząd w tym roku definitywnie pozbawił go wsparcia finansowego, a jego funkcjonowanie 24/7 stanęło pod znakiem zapytania. W ubiegłym roku, działając w trybie 24/7, telefon zaufania przeprowadził 57621 rozmów (a i tak byli w stanie odebrać tylko ok. ¼ przychodzących połączeń) i odpowiedział na 9232 wiadomości online. Jest to bardzo istotny problem. Dlatego postanowiłam wesprzeć cel charytatywny, na który pobiegnę - a my pomożemy tym, którzy bardzo potrzebują naszej pomocy! Zachęcam do wpłacania nawet paru złotych ❤️
Martyna has already collected :
690
Race kit

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »