Page views: 2351

Visitors: 1686

Kapitan Woda prosi o wsparcie Polskiej Akcji Humanitarnej!

28.03.2022: wczoraj ulicami Warszawy pobiegł Kapitan Woda! Jaka jest jego supermoc? Otóż... razem z Polską Akcją Humanitarną niesie wodę tam, gdzie jej nie ma. Pomóżcie mu pełnić dalej jego mokrą misję (żeby nie powiedzieć mokrą robotę). Dziękuję!
------------
Ja od razu z grubej rury (jestem bezpośredni, a niektórzy nie czytają do końca): wojny, sieroctwo, samotność, bezdomność, niepełnosprawność, poważne przewlekłe choroby, głód, BRAK WODY - jest na świecie sporo problemów, PRAWDZIWYCH problemów, które mogłyby być rozwiązane w całości lub częściowo, gdyby tylko znalazły się na to środki. Niestety, są inne, bardziej medialne tematy...

Polska Akcja Humanitarna od lat nie skupia się na tym co medialne, ale zawsze na tym co realne. Kryzys humanitarny gdzieś na drugim końcu świata - pomagamy! Poszkodowani działaniami wojennymi na Ukrainie - pomagamy! Brak niezbędnej do życia wody w Afryce - pomagamy! Tu nikt nie myśli "Niech ktoś inny im pomoże", po prostu: jest cierpienie, jest problem, potrzebna pomoc - pomagamy! Właśnie dlatego idea tej fundacji i jej działanie przemawia do mnie w 200%!
27 marca 2022 r. pobiegnę w 16. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! W tym roku zbieramy konkretnie NA DZIAŁANIA WODNE (za kasę, którą wpłacicie, PAH będzie mogła wybudować studnie, postawić sanitariaty, przeprowadzić szkolenia z zakresu higieny, dostarczyć wodę). My się martwimy o dystans społeczny, albo tym że nie zdezynfekowaliśmy dokładnie rąk, a oni tam (też ludzie, nasi bracia!) nie mają wody do picia, do mycia, do życia! Jak dla mnie to nie fair. Coś tu nie gra. Pomożecie mi to naprawić? Chociaż trochę... Na ile możemy...

Jak co roku, w ramach zbiórki będę prowadzić różne akcje towarzyszące :-)
- licytacje charytatywne
- wyzwania
- najważniejsze: bieg całego dystansu półmaratonu W PRZEBRANIU!
Wszystkie bieżące informacje nt. mojej zbiórki znajdziecie na stronce facebookowej: https://www.facebook.com/razemwdobrymnastroju

WAŻNE! Do końca lutego każdy kto wpłaci minimum 10.00 PLN dla PAH, może zaproponować dla mnie przebranie. Na początku marca przeprowadzimy na moim Fb GŁOSOWANIE. Za kogo przebiorę się tym razem? Decydujecie Wy!

My challenge

po stówce za każdy kilometr - to chyba dobra cena? Pamiętajcie: nie robicie tego dla mnie. Robicie to dla ludzi (tak samo ważnych i cennych jak my), którzy w Afryce nie mają wody do życia. Za każdą pomoc z serca DZIĘKUJĘ! Ps. Do końca lutego możecie zgłaszać pomysły na moje biegowe przebranie: 1. dokonaj do końca lutego wpłaty minimum 10.00 zł - w komentarzu do wpłaty napisz pomysł na strój 2. na początku marca na mojej stronce https://www.facebook.com/razemwdobrymnastroju utworzę ankietę, w której będziecie mogli zagłosować na swój typ 3. w tym roku o moim przebraniu na bieg DECYDUJECIE WY!
Bartosz Wojciech has already collected :
2 790
Race kit
My target : 2 109,75 zł

Polish Humanitarian Action

For 30 years we have been helping people suffering from natural disasters and armed conflicts. Life and health of people in need is always our priority. Currently, PAH's national offices operate in South Sudan, Kenya, Somalia, Iraq, Yemen, Poland and Ukraine. We also operate in Afghanistan, Madagascar and Lebanon. Help us reach where help is most needed! więcej »