Page views: 913

Visitors: 795

Anita biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

27 marca 2022 r. pobiegnę w 16. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! To będzie trzeci start w tym biegu dla Fundacji Rak'n'Roll, za każdym razem biegnę z myślą o tych wszystkich bohaterach,którzy walczą na codzień z tą okropną chorobą,pobiegnę za każdym razem z większą wiarą,że warto walczyć! Znajomi bliscy i Ci dalsi,wesprzyjcie mnie,a ja dam z siebie wszystko. 27 marca to dzień urodzin mojej Kochanej Mamy,która przegrała walkę z rakiem,to również dla niej!

My challenge

Każdego dnia pokonujemy kolejne bariery,kolejne granice,wydajemy na różne rzeczy,z których tak łatwo możemy zrezygnować na szczytny cel.Rak,szczególnie teraz, zbiera żniwo i szczególnie teraz każdy chory szczególnie potrzebuje wsparcia.Zrobie to,mam wspaniałych przyjaciół i znajomych i wiem,że jak zwykle nie zawiodą,a ja stanę na rzęsach,żeby pokonać ten dystans w dobrym celu,zawalczmy!
Anita has already collected :
1 200
Race kit
My target : 3 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »