Page views: 577

Visitors: 553

Marcin biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Kochani 25 września 2022 r. chcę przebiec w drugi w życiu maraton i chcę to zrobić ponownie w Warszawie w 44. Maratonie Warszawskim. Wybrałem po raz drugi fundację Rak'n'Roll, ponieważ chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. W ubiegłym roku bardzo dobrze mi się biegło i to kibicowanie wolontariuszy z tej fundacji było super a na mecie czekały na mnie dwie wolontariuszki z tejże fundacji z podziękowaniem, że przebiegłem maraton. Możecie mi w tym pomóc. Wesprzyjcie cel charytatywny, na który biegnę i pomóżcie tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Zamierzam dalej biegać, kolejne półmaratony, maratony i dążę spokojnie do przebiegnięcia 40000 km przed 40 urodzinami :)
Marcin has already collected :
500
Race kit
My target : 450 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »