Page views: 856

Visitors: 770

Biegnę dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

27 marca 2022 r. pobiegnę w 16. Półmaratonie Warszawskim dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową". To mój pierwszy w życiu Półmaraton. Chcę, aby mój pierwszy taki start był czymś więcej niż tylko startem w zawodach... Bo życie jest po to, żeby dać z siebie jak najwięcej... by być dobrym - dla siebie i innych... zatrzymać się na chwilę, ofiarować swój czas i uśmiech, pomocną dłoń... dzielić się tym czym możemy i szukać rozwiązań tam, gdzie więcej dać nie możemy... Bo czy nie pięknie jest żyć nie tylko dla siebie?
Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" opiekuje się małymi pacjentami Przylądka Nadziei, wrocławskiej kliniki onkologii dziecięcej. Co roku w tym szpitalu leczy się około 2000 dzieci z całego kraju, które każdego dnia toczą najtrudniejszą walkę w swoim życiu. Fundacja pomaga im wszystkim – kupuje bardzo drogie leki i protezy dla maluchów, finansuje ich rehabilitację i płaci za pobyty w sanatorium.
Możesz pomóc mi pomagać. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Za każde zebrane 100 zł wpłacę dodatkowe 20 zł na pomoc dzieciom z chorobą nowotworową. Jako matka, nie potrafię wyobrazić sobie bólu i cierpienia dzieci chorych na raka, ale również ich rodziców. Każdego dnia jestem wdzięczna za to, że moje dzieci są zdrowe i mam w sercu ogromną nadzieję, że nigdy nie będziemy musieli mierzyć się z taką tragedią. Tego życzę mojej, jak i Waszej rodzinie ♡. Z własnego doświadczenia wiem, że dobro, które dajemy, wraca... w nieznanym nam czasie i sytuacji i często kiedy najmniej się tego spodziewamy... ale wraca ♡.
Beata has already collected :
580
Race kit
My target : 500 zł

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »