Page views: 660

Visitors: 538

Tomasz biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

27 marca 2022 r. pobiegnę w 16. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Moja siostra miała autyzm od urodzenia, 26 maja 2020 roku odeszła od Nas. Od urodzenia walczyła z wieloma przeciwnościami, jakimi było wododogłowie, porażenie mózgowe czy padaczka. Miała autyzm, ale miała też piękny dar - śpiew, z którego korzystała w każdej chwili. Tak, pięknie śpiewała i zapamiętywała wszystkie piosenki, kolędy, które usłyszała. Wiem jak wyglądało jej życie, które było zbyt krótkie. Miała jedynie 25 lat gdy odeszła od nas. Dlatego, chciałbym bardzo pomóc dzieciom, które mają autyzm. Ta choroba pokazuje jak pomimo wielu przeciwnościom, takie osoby potrafią cieszyć się z życia.

My challenge

Planuje przebiec 1500 km w ramach przygotowań do dnia półmaratonu. Za każdą złotówkę 1 km. Pomóżcie w dopięciu celu. Razem na pewno się uda.
Tomasz has already collected :
400
Race kit
My target : 1 500 zł

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »