Page views: 1839

Visitors: 1464

Tomasz biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

27 marca 2022 r. pobiegnę w 16. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Trzy lata temu udało nam się uzbierać 1010zł. Dwa lata temu było to już 2260!!! Niech tegorocznym wyzwaniem będzie 3000zł. Poprzeczka jest ustawiona bardzo wysoko, ale wierzę, że Nam się uda!! Jak co roku moim osobistym wyzwaniem będą pompki. Możecie zobaczyć jak mi się udało to zrobić trzy i dwa lata temu: https://www.youtube.com/watch?v=J7_MjOzVf3g&t=276s https://www.youtube.com/watch?v=-NjqGgAFvuU Umówmy się, że każde uzbierane 3zł =1 pompka na mecie. Imię lub Ksywa każdej osoby, która wesprze akcję będzie umieszczone na moim ciele podczas biegu! Pamiętajcie, że liczy się każda złotówka wpłacona na ten szczytny cel! Ukłony w stronę waszych ciepłych i otwartych serc!
Tomasz has already collected :
1 300
Race kit
My target : 3 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »