Page views: 627

Visitors: 597

Jakub biegnie dla Fundacji Wcześniak

Po tym jak w 2018 sięgnąłem po Koronę Półmaratonów Polski, w 2021 roku rozpocząłem walkę o Koronę Maratonów. We wrzesniu rozprawilem sie z Warszawa, a w 2022 planuje start w pozostałych czterech imprezach zaliczanych do Korony Maratonów. Po drodze, w ramach treningu, wróce tam gdzie rozpoczęła się moja przygoda z długodystansowym bieganiem. Jak zawsze w przypadku imprez organizowanych przez Fundację Maraton Warszawski, również i tym razem wybrałem ścieżkę charatytwną, która da mi numer startowy podczas imprezy w ostatnią niedzielę marca.

My challenge

:-)
Jakub has already collected :
430
Race kit
My target : 1 000 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »