Page views: 650

Visitors: 624

Roxana biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

27 marca 2022 r. pobiegnę w 16. Półmaratonie Warszawskim. Na palcach jednej ręki mogę zliczyć ile razy przebiegłam 10 km. Nowy cel to czyste szaleństwo !!! I chcę by te szaleństwo było czymś więcej niż tylko walką ze sobą. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Trzymajcie też kciuki bym przed startem nie uciekła gdzie raki zimują!
edit. Teraz Półmaraton otrzymał nowe znaczenie i dostał kolorów! Biegnijmy na żółto i niebiesko! Pokażmy nasze wsparcie! Jak zabraknie mi sił to będę motywowała się właśnie tym wyższym celem! #nowar

My challenge

Jest moc! jak uda mi się dotrzeć do mety i zebrać taką sumkę to... to...?! To, to kolejny półmaraton będzie trzeba zrobić w 2 godziny! ...ale póki co dajcie mi zaliczyć pierwszy start i nie liczcie czasu:)) #staywithukraine <3
Roxana has already collected :
500
Race kit
My target : 1 000 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »